Decoset

Decoset

Decoset Özellikleri:
Su Decomin Decoset (Made in Turkey)
Sıvı malzeme akrilik emülsiyona dayanmaktadır. Ultraviyole ışık, esnek, buhar geçirgen, ısıya dayanıklı, su geçirmez bir yüzey oluşturur, yüksek yapışma gücüne sahiptir.
Her türlü yüzeylerde kullanılabilir. Mineral yüzeylerde (beton, kayrak, vb) çatılarda uygulanır, binanın dikey ve yatay yüzeylerini korumak için bitümlü çatı kaplamaları, teraslar, pencere korniş, pervaz, havuzlar, rezervuarlar, galvanizli demir ve metal borular, drenaj galvanizi veya PVC, gemilerin ahşap ve demir yüzeyler içinde kullanılabilir.
Yatay yüzeylerde 1-1.5 kg için 0,75-1 kg / m², dikey yüzeyler için ortalama tüketimi. / Metrekare Bir fırça veya rulo ile 2-3 kat uygulanır. Kuvvetli emme ile mineral yüzeyler üzerinde bir astar 1:1 oranında su ile seyreltilmiş uygulanan için, bir sonraki katman su olmadan uygulanır. Su yalıtımı son kum tabakası kiremit veya mineral sıva kapsayacak şekilde yalıtım malzemesidir. 20 / C ve 48 saat sonra% 65 bağıl nemde 24 saat, mekanik direnci de kuruma süresi. +5 / S. altındaki sıcaklıklarda Uygulamalı +5 Altındaki sıcaklıklarda / C 2 yıllık depolama ömrü vardır.

Decoset